Forum Cs-DayDead Strona Główna Cs-DayDead
Cs-DayDead
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Aranżacja pokoju
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Cs-DayDead Strona Główna -> Zareklamuj serv
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ariadenka



Dołączył: 02 Sty 2020
Posty: 70

PostWysłany: Wto Maj 25, 2021 12:19    Temat postu: Aranżacja pokoju Odpowiedz z cytatem

Hej! Zastanawiam się nad remontem pokoju i wymianą mebli, bo mam dość ciasno. Macie może jakieś fajne propozycje i pomysły? Szukam natchnienia Embarassed
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Maj 25, 2021 12:19    Temat postu:

Powrót do góry
VerStarch



Dołączył: 02 Sty 2020
Posty: 54

PostWysłany: Wto Maj 25, 2021 12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do ciasnych pokoi najlepiej wpakować meblościankę z rozkładanym łóżkiem. Dzięki temu zyskasz miejsce na biurko czy stolik. Zobacz sobie jak wyglądają szafy pod zabudowę z Krakowa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magnol



Dołączył: 02 Paź 2018
Posty: 134

PostWysłany: Pią Paź 08, 2021 09:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli szukalibyście jakościowych roślin ozdobnych do waszego domu, to koniecznie zajrzyjcie pod ten adres: https://green-designers.pl/ . Udało mi się tam znaleźć przepiękne maty z roślin w bardzo dobrej cenie. Moim zdaniem, posiadają szeroki wybór, więc na pewno każdy znajdzie tam coś dla siebie. Najlepiej będzie, jak sami ich sprawdzicie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magnol



Dołączył: 02 Paź 2018
Posty: 134

PostWysłany: Nie Lis 28, 2021 13:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile

Ostatnio zmieniony przez magnol dnia Czw Mar 24, 2022 15:03, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Werka



Dołączył: 24 Maj 2021
Posty: 54

PostWysłany: Sro Gru 01, 2021 14:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem coś o tym. Ciężko jest urządzić pokój, który ma malutki metraż. Trzeba ostrożnie dobierać meble żeby go nie zagracić. Ja się zdecydowałam na jedną większą szafę z lustrem ze sklepu https://sklep.akord.net.pl/129-szafy, komodę, łóżko i malutką toaletkę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Edi88



Dołączył: 29 Maj 2020
Posty: 24

PostWysłany: Sro Sty 19, 2022 13:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kilka dni temu udało mi się przeczytać niezmiernie rewelacyjny tekst. Jest on konkretny i posiada dużą ilość wiadomości. Polecam zaznajomić się ze wszystkim co jest na tej witrynie internetowej, a dowiesz się więcej odnośnie -biurka szkolne .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magnol



Dołączył: 02 Paź 2018
Posty: 134

PostWysłany: Pon Lut 21, 2022 20:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co, ostatnio robiłam mały remont w moim mieszkaniu i potrzebowałam kupić dobre szafki rtv. Udało mi się je znaleźć w całkiem dobrej cenie na stronie sklepu selsey.pl i jestem ciekawa, czy wy kiedykolwiek robiliście tam jakieś zakupy. Dajcie znać, a będę wam bardzo wdzięczna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mbver22q



Dołączył: 27 Lut 2022
Posty: 1

PostWysłany: Nie Lut 27, 2022 17:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jaki klimat?
-
kaski szczękowe damskie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serek



Dołączył: 20 Gru 2021
Posty: 69

PostWysłany: Nie Mar 27, 2022 18:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio szukałam trzyosobowej sofy z weluru do mojego salonu. Zależało mi na tym, żeby złożyć zamówienie przez internet, bo nie chciałam płacić za transport. udało mi się znaleźć ten sklep: http://silvapol.com.pl/ w moim mniemaniu posiadają naprawdę fantastyczną ofertę z której warto skorzystać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
wanilia89



Dołączył: 11 Paź 2018
Posty: 185

PostWysłany: Pon Mar 28, 2022 20:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co przykładowo myślicie o tym, aby zastosować w swoim pokoju płytki drewnopodobne? Bo jakby nie było, byłoby to coś trwałego i też efektywnego. A ja na stronie https://sklepmo.pl/pol_m_Sciany-i-podlogi_PLYTKI-CERAMICZNE_Plytki-drewnopodobne-197.html znalazłam ciekawe propozycje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karina99



Dołączył: 16 Sty 2022
Posty: 138

PostWysłany: Sro Sie 24, 2022 19:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja właśnie zabieram się za aranżację pokoju dziecka... Już mam pomalowane ściany i prawie wszystko przygotowane, ale teraz zastanawiam się - co z meblami? Gdzie najlepiej byłoby je kupić??? Jak przykładowo oceniacie firmę http://www.pinio.com.pl/ - czy ktoś z was ma od nich meble? Czy faktycznie są takie dobre jak słyszałam?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jolek



Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 31

PostWysłany: Sob Paź 01, 2022 17:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak aranżujesz mieszkanie to korzystaj z ofert takich sklepów jak ten https://nietylkofiranki.pl/317-zaslony-granatowe gdzie mają piękne zasłony w różnych kolorach i wzorach. Na pewno nie zawiodą twoich oczekiwań i pomogą ci dobrać odpowiednie wyposażenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Uut4vj41



Dołączył: 03 Gru 2022
Posty: 1

PostWysłany: Sob Gru 03, 2022 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak można powiększyć wnętrza?
-
fmshop
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aleksatom123



Dołączył: 23 Lut 2022
Posty: 43

PostWysłany: Sro Sty 25, 2023 10:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wieczorem udało mi się przeczytać niezmiernie ciekawy materiał. Jest on czytelny i posiada dużą ilość wiadomości. Rekomenduję zaznajomić się ze wszystkim co jest na witrynie internetowej, a dowiesz się więcej odnośnie -fototapety do przedpokoju .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karina99



Dołączył: 16 Sty 2022
Posty: 138

PostWysłany: Czw Sty 26, 2023 12:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko też zależy, jaki pokój aranżujecie... Ale ogólnie, to tutaj https://bjar.pl/drewniane-lozka-dla-dziecka/ możecie poczytać sobie poradnik na temat wyposażenia pokoju dziecka, jak chcecie wiedzieć przykładowo jakie łóżeczko kupić etc. Porady zawsze się przydadzą...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Sty 26, 2023 12:34    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Cs-DayDead Strona Główna -> Zareklamuj serv Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Cs-DayDead  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group