Forum Cs-DayDead Strona Główna Cs-DayDead
Cs-DayDead
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Restauracja na spotkanie towarzyskie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Cs-DayDead Strona Główna -> Pytania i problemy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
devil93



Dołączył: 03 Paź 2018
Posty: 3

PostWysłany: Pią Lis 23, 2018 10:35    Temat postu: Restauracja na spotkanie towarzyskie Odpowiedz z cytatem

Cześć, myślałam o tym, by w ramach mojego pożegnania ze stolicą zrobić sobie mini przyjęcie, a na pewno wytworną kolację z dobrymi alkoholami. Nie chcę sama gotować, bo nie mam do tego za bardzo warunków w kawalerce, więc znalazłam sobie restaurację Bubbles Bar Warszawa, w którym mogłabym coś takiego zorganizować. Co powiecie mi o tym miejscu? Fajne?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Reklama






Wysłany: Pią Lis 23, 2018 10:35    Temat postu:

Powrót do góry
magnol



Dołączył: 02 Paź 2018
Posty: 134

PostWysłany: Wto Gru 11, 2018 09:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepszą imprezę zorganizujesz w restauracji Pianka. W swoim menu mają najpyszniejsze pizzę w całej Warszawie, dodatkowo serwują wysmakowane piwa. Na pewno dziewczynom będzie się podobało, gdyż obsługa w każdym detalu zadba o Waszą imprezkę. A w tygodniu możecie wybrać się na lunch dwudaniowy z deserem za 19.19 zł. Polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Norek



Dołączył: 19 Sty 2019
Posty: 2

PostWysłany: Nie Sty 27, 2019 15:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie odwiedzałam tej restauracji, więc nie mogę się wypowiedzieć na jej temat. Jeśli chodzi natomiast o taką imprezę, to ja na pewno wyprawiłabym ją w Restauracji Akademia. Choćby z tego względu, ze wśród znajomych mam kilku wegetarian. Lokal ma między innymi wspaniałe menu bezmięsne i dlatego to świetne rozwiązanie dla mnie. Poza tym skosztowałam już tych potraw i moje podniebienie wciąż pamięta choćby smak tatara z pomidorów. To tylko jedno z tych smakowitych dań.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
taboo



Dołączył: 28 Maj 2019
Posty: 40

PostWysłany: Pon Sty 20, 2020 09:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro już mowa o restauracjach w Warszawie to ja z mojej strony mogę polecić restaurację Garo Sushi gdzie zjecie przepyszne sushi czy jakieś inne dania kuchni japońskiej. Myślę, że warto jest odwiedzać takie miejsca gdzie mamy okazję posmakować dania z innych różnych stron świata. A skoro chcesz zrobić takie małe pożegnanie ze stolicą to czemu by nie akurat tutaj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dobrysiek12



Dołączył: 24 Wrz 2019
Posty: 63

PostWysłany: Czw Mar 19, 2020 14:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja organizuję w restauracji małe wesele na 40 osób. Mam już upatrzony fajny lokal, niestety jest dość ciemny, dlatego poważnie rozważam wynajęcie specjalnego oświetlenia na wesele coś na wzór tego tutaj: http://www.twojdzien.com/dekoracja-swiatlem/ Myślicie, że to dobry pomysł? Nie chciałbym jednak rezygnować z tego lokalu Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Edi88



Dołączył: 29 Maj 2020
Posty: 24

PostWysłany: Wto Cze 09, 2020 14:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli ciekawi Cię właśnie ten problem to miej na uwadze, iż znam stronę, gdzie powinnaś dowiedzieć się o wiele więcej wyjątkowo wnoszących dużo do życia informacji na niniejszy temat. Rekomenduję w wolnej chwili ponieważ naprawdę warto według mojej oceny - http://gastrotechnika.com.pl .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama



Dołączył: 23 Lut 2021
Posty: 1552

PostWysłany: Wto Lut 23, 2021 03:25    Temat postu: Zarabiaj Online Odpowiedz z cytatem



Zobacz też :



_____________________
Katalog Stron - Dodaj stronę ZA DARMO
Darmowy Katalog Stron
Ceny akcji
Rozwód i alimenty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serek



Dołączył: 20 Gru 2021
Posty: 69

PostWysłany: Pią Maj 20, 2022 00:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o mnie, to prowadzę własną restaurację i muszę przyznać, że udało mi się ostatnio znaleźć świetną firmę pod tym adresem gastromania.pl . Posiadają jakościowe wyposażenie gastronomiczne, takie jak np. kieliszki do grappy w bardzo dobrych cenach. Jeśli szukaliście podobnej firmy z dobrymi cenami, to koniecznie zajrzyjcie do ichniejszej oferty, bo jest bardzo ciekawa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Werka



Dołączył: 24 Maj 2021
Posty: 54

PostWysłany: Wto Lip 19, 2022 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na takie towarzyskie spotkania najlepsza jest nastrojowa restauracja Filharmonia https://restauracjafilharmonia.pl/. Uwielbiam to miejsce nie tylko ze względu na jedzenie, ale również na klimat i lokalizację. Ze znajomymi często zajmujemy miejsca na balkonie, bo tam rozciąga się piękny widok.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gtr34gkd93



Dołączył: 27 Lip 2022
Posty: 2

PostWysłany: Sro Lip 27, 2022 12:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

znacie miejsca gdzie zjemy z dzieckiem?
-
filmy reklamowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Lip 27, 2022 12:09    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Cs-DayDead Strona Główna -> Pytania i problemy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Cs-DayDead  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group