Forum Cs-DayDead Strona Główna Cs-DayDead
Cs-DayDead
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Co byście kupili na upominek?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Cs-DayDead Strona Główna -> Podanie o admina
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wazka18



Dołączył: 22 Cze 2018
Posty: 5

PostWysłany: Pią Lip 06, 2018 12:49    Temat postu: Co byście kupili na upominek? Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich forumowiczów tego forum. Mam problem w ostatnim okresie ze zrobieniem jakiegoś odlotowego i unikalnego upominku. Czy zdołalibyście mi coś w tym przedmiocie poradzić? W Necie trafiłem ostatnimi czasy na sukienki wieczorowe. Z góry ogromne dzięki za wypróbowane wskazówki w tym obszarze tematycznym.
_________________
Nie złapiesz zająca, jeśli uganiać się będziesz za kilkoma
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Lip 06, 2018 12:49    Temat postu:

Powrót do góry
Reklama



Dołączył: 23 Lut 2021
Posty: 1552

PostWysłany: Wto Lut 23, 2021 01:25    Temat postu: Zarabiaj Online Odpowiedz z cytatem



Zobacz też :



_____________________
Katalog Stron - Dodaj stronę ZA DARMO
Darmowy Katalog Stron
Ceny akcji
Rozwód i alimenty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magnol



Dołączył: 02 Paź 2018
Posty: 134

PostWysłany: Sro Kwi 13, 2022 14:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem, idealnym prezentem na każdą okazję mogłaby być jakaś ciekawa książka. Z tego co słyszałam, na stronie tej księgarni https://www.taniaksiazka.pl/seria/joanna-chylka można znaleźć naprawdę bardzo duży wybór różnorodnych produktów w tym zakresie. Zajrzyjcie tam, a może akurat coś wpadnie wam w oko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mabka



Dołączył: 24 Kwi 2022
Posty: 4

PostWysłany: Nie Kwi 24, 2022 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym się bardzo ucieszyła z nowej sukienki, ale mąż mi nie kupuje Razz Muszę zatem sama. Tutaj mogę polecić sklep https://loudery.pl/sukienki-na-wesele - macie tam piękne, modne sukienki, fajne fasony i bardzo wysoka jakość tkaniny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serek



Dołączył: 20 Gru 2021
Posty: 69

PostWysłany: Pon Sty 02, 2023 20:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jak wy, ale ja uwielbiam kupować nowe książki. Ostatnio udało mi się znaleźć wiele ciekawych tytułów na stronie tego sklepu https://pelnakultura.org.pl/ i chyba zdecyduje się tam na małe zamówienie. Myślę że to również świetny pomysł na prezent
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
karina99



Dołączył: 16 Sty 2022
Posty: 136

PostWysłany: Sro Lut 22, 2023 20:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy dla kogo... Ale jak chodzi o prezent dla faceta, to może brzytwa do brody lub jakieś dobre kosmetyki byłby ok? Co wy na to? Jakiś czas znalazłam firmę Facetaria, która oferuje najróżniejszego rodzaju produkty dla Panów, można byłoby tam się rozglądnąć. Może coś odpowiedniego znajdziecie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aleksatom123



Dołączył: 23 Lut 2022
Posty: 39

PostWysłany: Pon Lut 27, 2023 12:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziś było mi dane przeczytać wyjątkowo zajmujący tekst. Jest on czytelny i ma dużą ilość informacji. Rekomenduję zapoznać się ze wszystkim co jest na witrynie internetowej, a dowiesz się więcej odnośnie -srebrne zawieszki .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jakubdzikowski91



Dołączył: 24 Lis 2021
Posty: 8

PostWysłany: Pon Lut 27, 2023 15:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio było mi dane przeczytać wyjątkowo interesujący materiał. Jest on nieskomplikowany i ma ogromną ilość informacji. Rekomenduję zaznajomić się ze wszystkim co jest na stronie, a dowiesz się więcej odnośnie -kolczyki srebrne .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tomek.michalowski321



Dołączył: 22 Paź 2021
Posty: 7

PostWysłany: Pon Lut 27, 2023 15:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O poranku było mi dane przeczytać niezmiernie rewelacyjny materiał. Jest on łatwy i ma ogromną ilość wiadomości. Polecam zapoznać się ze wszystkim co jest na stronie internetowej, a dowiesz się więcej odnośnie -złote łańcuszki .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wanilia89



Dołączył: 11 Paź 2018
Posty: 185

PostWysłany: Pon Mar 20, 2023 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno warto pomyśleć o praktycznych prezentach, o czymś co może drugiemu się przydać? Ja przykładowo teraz zwróciłam uwagę na produkty oferowane przez Facetaria.pl. Tak myślę, że kupię u nich marki rockwell maszynkę do golenia dla mojego kolegi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aleksatom123



Dołączył: 23 Lut 2022
Posty: 39

PostWysłany: Czw Mar 30, 2023 17:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzy dni temu udało mi się przeczytać niesamowicie ciekawy materiał. Jest on konkretny i posiada ogromną ilość informacji. Rekomenduję zaznajomić się ze wszystkim co jest na witrynie internetowej, a dowiesz się więcej odnośnie -kolczyki z angielskim zapięciem .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Mar 30, 2023 17:23    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Cs-DayDead Strona Główna -> Podanie o admina Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Cs-DayDead  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group