Forum Cs-DayDead Strona Główna Cs-DayDead
Cs-DayDead
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Polecacie coś na prezent?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Cs-DayDead Strona Główna -> [CoD] Screeny/Demka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
magnol



Dołączył: 02 Paź 2018
Posty: 134

PostWysłany: Sro Lis 17, 2021 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile

Ostatnio zmieniony przez magnol dnia Nie Mar 27, 2022 18:18, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Lis 17, 2021 13:45    Temat postu:

Powrót do góry
Madon



Dołączył: 30 Lis 2021
Posty: 22

PostWysłany: Wto Lis 30, 2021 23:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Książki są super, u mnie prezenty dla rodziny to połowa książki, połowa elektronika i multimedia. Po te drugie prezenty to idę do Media Expert Szczecin https://goo.gl/maps/gihGkvBt3KKue1UQ6 i tam zawsze znajdę, to co trzeba
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wanilia89



Dołączył: 11 Paź 2018
Posty: 185

PostWysłany: Pią Gru 31, 2021 18:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy dla kogo ma być ten prezent... Jak chodzi o ceramikę, bo może w tym kierunku, ktoś z was chciałby pójść, to możecie sprawdzić co do zaoferowania ma firma Manufaktura w Bolesławcu . Moja kuzynka tam kupowała talerze i miski dla siebie i jest zadowolona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adamkrol90



Dołączył: 13 Gru 2021
Posty: 13

PostWysłany: Czw Kwi 14, 2022 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poprzednio odszukałem atrakcyjny serwis, i przeczytałem artykuł odnośnie tej kwestii. Sprawdźcie sami i poinformujcie co o nim myślicie -outlet elektronika .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karina99



Dołączył: 16 Sty 2022
Posty: 136

PostWysłany: Nie Lip 31, 2022 14:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja przykładowo teraz znalazłam stronę https://milenabielizna.pl/150-szlafroki-damskie-triumph , gdzie można kupić bieliznę, ale i również szlafroki. W sumie tam też możecie wybrać coś na prezent... Ja akurat kupuję mojej siostrze szlafrok, bo jest ładny i przytulny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serek



Dołączył: 20 Gru 2021
Posty: 69

PostWysłany: Nie Lip 31, 2022 15:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że odpowiednim prezentem będzie jakaś dobra książka. Pod tym adresem https://www.taniaksiazka.pl/t/prezenty-dla-chlopaka z pewnością znajdziecie interesujący prezent. Polecam wam przejrzenie ichniejszej oferty, ponieważ możecie tam znaleźć sporo interesujących książek w dobrych cenach. Moim zdaniem warto sięgnąć do ichniejszej oferty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
aleksatom123



Dołączył: 23 Lut 2022
Posty: 43

PostWysłany: Wto Sie 30, 2022 14:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wieczorem było mi dane przeczytać niezmiernie zajmujący materiał. Jest on łatwy i posiada ogromną ilość informacji. Rekomenduję zapoznać się ze wszystkim co jest na stronie, a dowiesz się sporo na temat -świece zapachowe .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
apacz



Dołączył: 08 Lip 2022
Posty: 32

PostWysłany: Pon Wrz 19, 2022 16:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może bądź do bólu praktyczny i wykup abonament telefoniczny z pakietem internetowym w Otvarta https://otvarta.pl/ a osobie obdarowanej obiecaj, że przez rok będziesz go płacić. Ja bym chciała się nie martwić rachunkiem za telefon, w dodatku w zasięgu 5G. Myślę, że to dobry pomysł na prezent, choć może nieco niekonwencjonalny i to czyni go wyjątkowym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jolek



Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 31

PostWysłany: Sro Paź 26, 2022 21:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na prezent idealne będą klocki Lego z tej oferty https://www.bee.pl/t/lego-minecraft-2022 Sklep ma ogromny wybór i atrakcyjne ceny. U nich na pewno znajdziesz odpowiedni model dla swojego dziecka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aleksatom123



Dołączył: 23 Lut 2022
Posty: 43

PostWysłany: Wto Lis 29, 2022 15:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O poranku było mi dane przeczytać niezwykle interesujący tekst. Jest on nieskomplikowany i posiada dużą ilość wiadomości. Polecam zaznajomić się ze wszystkim co jest na stronie internetowej, a dowiesz się więcej odnośnie -pierścionki złote .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karina99



Dołączył: 16 Sty 2022
Posty: 136

PostWysłany: Pon Gru 05, 2022 23:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak chodzi o oryginalny prezent dla dzieci, to tutaj śmiało mogę rzec, że mile was zaskoczy oferta Elfi (sprawdz na Elfi.pl) . U nich możecie zamówić naprawdę świetnie wykonane listy czy filmiki spersonalizowane od Mikołaja. A coś takiego wywoła burzę pozytywnych emocji wśród dzieci Smile.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jaceknowak221



Dołączył: 22 Lis 2021
Posty: 6

PostWysłany: Sro Gru 28, 2022 22:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedyś udało mi się przeczytać niesamowicie atrakcyjny tekst. Jest on prosty i posiada dużą ilość wiedzy. Rekomenduję zapoznać się ze wszystkim co jest na witrynie internetowej, a dowiesz się sporo na temat -woodwick świece .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wanilia89



Dołączył: 11 Paź 2018
Posty: 185

PostWysłany: Sro Gru 28, 2022 22:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawet nie trzeba daleko szukać, bo jak nie masz konkretnego pomysłu na prezent, to tutaj https://pudelkaprezentowe.pl/prezenty-na-okazje masz za to świetne propozycje na zestawy prezentowe, gotowe... Co fajne masz tam propozycje takich zestawów praktycznie na każdą kiszeń, także możesz dopasować do siebie coś odpowiedniego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andrzejstrzy1972



Dołączył: 03 Mar 2022
Posty: 14

PostWysłany: Nie Sty 22, 2023 22:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wczoraj udało mi się zobaczyć niezwykle dobry tekst. Był niebywale popularny i zachęcił mnie do zaznajomienia się z tekstami na blogu. Zachęcam do zapoznania się z linkiem. -wyposażenie rolnika .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aleksatom123



Dołączył: 23 Lut 2022
Posty: 43

PostWysłany: Sro Sty 25, 2023 11:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzy dni temu było mi dane przeczytać wyjątkowo rewelacyjny tekst. Jest on łatwy i posiada dużą ilość informacji. Polecam zapoznać się ze wszystkim co jest na stronie internetowej, a dowiesz się wiele na temat -srebrne naszyjniki .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Sty 25, 2023 11:29    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Cs-DayDead Strona Główna -> [CoD] Screeny/Demka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Cs-DayDead  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group