Forum Cs-DayDead Strona Główna Cs-DayDead
Cs-DayDead
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Mieszkanie
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Cs-DayDead Strona Główna -> Reklama
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Drella



Dołączył: 06 Mar 2018
Posty: 5
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Czw Mar 08, 2018 16:43    Temat postu: Mieszkanie Odpowiedz z cytatem

Ja się właśnie zastanawiam nad możliwością ubezpieczenia mieszkania... Czy uważacie, że jest to warte uwagi Waszym zdanem? Zastanawiam się właśnie w tym momencie, czy na przykład to ubezpieczenie mieszkania na ubezpieczeniemieszkania.pl będzie dobrym rozwiązaniem.... Co na ten temat sądzicie? Z góry wielkie dzięki za porady w tym obszarze tematycznym
_________________
Sa chwile kiedy chciałbym cofnąć wskazówki zegara
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Mar 08, 2018 16:43    Temat postu:

Powrót do góry
PeterMouse



Dołączył: 16 Cze 2018
Posty: 5

PostWysłany: Wto Cze 26, 2018 12:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam w zasadzie to samo zdanie co mój poprzednik. Nic dodać oraz nic ująć z jego wypowiedzi Smile
_________________
To niezwykłe, że żałoba zamienia nawet szczęśliwe wspomnienia w ostre noże, które ranią" - Akira
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cecyllia



Dołączył: 19 Gru 2018
Posty: 3

PostWysłany: Sob Sty 05, 2019 20:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niedawno kupiliśmy nowe mieszkanie w Warszawie http://www.profitdevelopment.com.pl/warszawa. Chwali się to, bo deweloper zadbał o kwestie bezpieczeństwa: jest monitoring, rolety w oknach. W zasadzie do tej pory nie słyszałam o kradzieżach i rozbojach, ale też myślę o dobrym ubezpieczeniu. To, które jest nam odgórnie narzucone przez bank to śmiech na sali.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
taboo



Dołączył: 28 Maj 2019
Posty: 40

PostWysłany: Pon Maj 25, 2020 09:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hejka. Coraz bardziej popularne są mieszkania od dewelopera, gdyż dzięki temu nie musimy martwić się o wykończenie takiego mieszkania tylko kupujemy farby malujemy i gotowe. Przeglądając różne oferty deweloperów trafiła ma ich ofertę http://galadom.pl/ i muszę powiedzieć,że nie sądziłam iż w Lublinie powstały tak fajne mieszkania. Także kto wie może i my zdecydujemy się jednak na zakup takiego mieszkania niż budowa domu od podstaw
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bulnik



Dołączył: 27 Lis 2019
Posty: 65

PostWysłany: Pon Sie 10, 2020 13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukam nowych mebli do mojego mieszkania. Zastanawiam się, czy lepiej wybrać meble na wymiar, takie jak np. robią tutaj w Kalwarii: http://ikomeble.pl/ czy może lepiej kupić gotowe?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magda30



Dołączył: 22 Paź 2019
Posty: 24

PostWysłany: Nie Wrz 20, 2020 20:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja rodzina zawsze chciała mieszkać w spokojnej dzielnicy gdzie jest dużo zieleni i parków. Udało to się dzięki pomocy ze strony biura nieruchomości tutaj https://www.cn-kaczmarek.pl/ . Doświadczone i wykwalifikowane agentki sprostały naszym wymaganiom - brawo .
_________________
BBCode: TAK
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wanilia89



Dołączył: 11 Paź 2018
Posty: 185

PostWysłany: Pią Sty 08, 2021 11:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też muszę się pochwalić, że właśnie kupiłam dla siebie mieszkanie i teraz będę je wyposażać. Znalazłam kuchnie verle śląsk u firmy Studio Luke i chyba właśnie pójdę w ich kierunku. Widać, że oferują oni naprawdę porządne wyposażenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama



Dołączył: 23 Lut 2021
Posty: 1552

PostWysłany: Wto Lut 23, 2021 04:00    Temat postu: Zarabiaj Online Odpowiedz z cytatem



Zobacz też :



_____________________
Katalog Stron - Dodaj stronę ZA DARMO
Darmowy Katalog Stron
Ceny akcji
Rozwód i alimenty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
RonnieFeroni3



Dołączył: 31 Mar 2021
Posty: 7

PostWysłany: Sro Mar 31, 2021 14:20    Temat postu: Rozkładana sofa Odpowiedz z cytatem

Jeżeli borykacie się z brakiem miejsca a mieszkacie z dziećmi to polecam sofy dziecięce rozkładane . Pomgają one zaoszczędzić miejsca tam gdzie jest to najbardziej potrzebne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Andrzejek91



Dołączył: 28 Mar 2021
Posty: 6

PostWysłany: Pią Kwi 30, 2021 12:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niedawno wyciągnąłem ze swojego magazynu meble ogrodowe. Moglibyście pomyśleć, że self storage ceny są bardzo wysokie. Nic bardziej mylnego. Jest to w sumie tanie i na przyszłą zimę też będę chował meble ogrodowe do magazynu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Headshot



Dołączył: 10 Maj 2021
Posty: 1

PostWysłany: Pon Maj 10, 2021 21:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znacie kogoś młodego, kto kupił mieszkanie - nie na kredyt, nie za spadkowe i nie za pieniądze bogatych rodziców?
_________________
http://www.purzeczko.pl/marketing,reklama/wypromowani,s,8251/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
taboo



Dołączył: 28 Maj 2019
Posty: 40

PostWysłany: Czw Cze 10, 2021 12:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o mieszkanie to szczerze mówiąc ja mam dość mieszkania w bloku i kupiłam działkę. Tylko jak pomyśle sobie ile czasu potrawa nim wybuduję dom to szkoda słów. Więc zaczęłam szukać jakieś sprawdzonej firmy od budowania domów i między innymi znalazłam takie domy z prefabrykatów i bardzo mi się ta opcja spodobała. A to dlatego, że z takich prefabrykatów dom może powstać w miesiąc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magnol



Dołączył: 02 Paź 2018
Posty: 134

PostWysłany: Pią Cze 18, 2021 07:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chcesz zadbać o swoje życie na dłuższe lata to może warto zainwestować w panele słoneczne, które w ofercie ma firma https://solar-distribution.baywa-re.pl/. Mają naprawdę duży wybór, różne modele, różnych producentów, Na pewno znajdziesz coś dla siebie. Transport zakupionych materiałów także mają w ofercie, więc warto zacząć współpracę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Janusz332



Dołączył: 22 Cze 2021
Posty: 31

PostWysłany: Czw Cze 24, 2021 17:31    Temat postu: budowa i gruz Odpowiedz z cytatem

Podczas budowy zbiera się wiele śmieci, takim odpadem potrafi być gruz. Niewiele osób wie że gruz mozna wykorystać ponownie do wielu rzeczy. Ja mająć trochę gruzu ceglanego poszukałem firmy zajmującą sie takimi usługami jak sprzedaż gruzu ceglanego Poznań, to oni skupili ode mnie gruz za bardzo dobrą cenę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rolik



Dołączył: 27 Cze 2021
Posty: 1

PostWysłany: Nie Cze 27, 2021 22:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Własne mieszkanie to ogromny luksus
_________________
bar wrocław
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Nie Cze 27, 2021 22:36    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Cs-DayDead Strona Główna -> Reklama Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Cs-DayDead  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group